Dzisiaj jest : 18.09.2014, 13:39, Dzień roku: 260

Gimnazjum nr 2 im. Bohaterów Westerplatte w Lęborku
e

Menu główne

strona główna
historia szkoły
patron szkoły
hymn szkoły
wizja szkoły
kadra
sekretariat
lokalizacja
kontakt
redakcja strony

Działalnosć szkoły

biblioteka
pedagog
Samorzad Uczniowski
redakcja i gazetka szkolna BUDAnews
wolontariat
koła zainteresowań
Rada Szkoły
Rada Rodziców
ogłoszenie przetargowe

INFORMACJE

e-dziennik
oswiadczenie
uczestnictwa w religii
lub etyce od następnego
roku szkolnego

ważne terminy,
harmonogram spotkań
z rodzicami

kalendarium
roku szkolnego

zarzadzenia
dyrektora szkoły

ubezpieczenie NNW
opłata za obiady
rekrutacja
wychowawcy klas
czas trwania
zajeć lekcyjnych

wykaz podręczników
na rok szk.2014/15

Nasze sukcesy

NAGRODY
        I OSIAGNIĘCIA

Przedmioty

Chemia
    -]
o chemii ...
    -] chemia małej skali
    -] konkursy
Sport
    -] siatkówka
Biologia
    -]
gabinet biologiczny
    -]
konkursy
    -] wystawy, wycieczki, wykłady
    -] dokarmiamy ptaki
    -] mój piękny ogród
Matematyka
    -]
metoda dramy
    -] zastosowanie multimediów
    -] zajęcia projektowe

Dydaktyka

Innowacje pedag.
Opracowania pedag.

Adres:

Gimnazjum nr 2
im. Bohaterów Westerplatte
w Leborku

ul. Piotra Skargi 52
84 - 300 LĘBORK

tel. 59 862-17-28

www.gim2.lebork.pl

NIP 841-15-33-452
REGON 771268429

KONTO BANKOWE
Bank Gospodarki Żywnosciowej
21 2030 0045 1110
0000 0221 6080

Przydatne linki:

Ministerstwo Edukacji Narodowej
www.men.gov.pl
Okręgowa Komisja Egzaminacyjna
www.oke.gda.pl
Kuratorium Oswiaty w Gdańsku
www.kuratorium.gda.pl
Strona Lęborka
www.lebork.pl

Powiat lęborski
www.powiat-lebork.com
Bezpieczeństwo młodzieży w sieci
dzieckowsieci.fdn.pl


 

Koła zainteresowań:
Nie boimy się pisać...serio - Koło dziennikarskie
Anna Szumińska

środa 13:35 - 15:10
Medialna środa - Koło informatyczno-redakcyjne
Anetta Halas

środa 13:35 - 15:10
Program zajęć dotyczący profilaktyki antyalkoholowej
Aldona Korzeniewska

czwartek 13:35 - 15:10
Chemiczne igraszki - Renata Chromczuk

środa 13:35 - 14:20,
Kolorowa chemia - Aleksandra Gryfkowiec
piątek 14:20 - 15:10
Ciekawi świata - Koło fizyczne
Elżbieta Kosińska

piątek 8:00 - 8:45
Świat w obiektywie - Koło fotograficzne
Ferdynanda Byczuk

czwartek 16:00 - 16:45
Drugi elementarz, czyli program siedmiu kroków
- Koło biologiczne
Alicja Libich-Wacnik

czwartek 14:25 - 16:00
Wmatematyce nie ma drogi specjalnie dla królów
Dorota Żywicka

piątek 13:35 - 14:20
Równe szanse - nauka poprzez zabawę
- Koło matematyczne
Anita Kondej

środa 17:00 - 18:30
Umiesz liczyć - licz na siebie
- Koło matematyczne
Bogusław Kozłowski

poniedziałek 15:15 - 16:00
Gram w szachy - to nie takie trudne
Bogusław Kozłowski

piątek 14:25 - 15:10
Szkolne koło taneczne
Marta Kaczykowska

czwartek 15:15 - 16:00, piątek 15:15 - 16:00
Tenis stołowy - Dagmar Rzoska

czwartek 17:00 -18:30
Tenis stołowy - Wojciech Potrykus

wtorek 17:00 - 18:30
Piłka nożna dziewcząt i chłopców
- Andrzej Kurzydło

poniedziałek 15:15 - 16:45
Trzymaj formę z piłką siatkową
Agnieszka Labuda

środa 15:15 - 16:00, piątek 14:25 - 15:10


Indywidualna praca z uczniem, zajęcia rozwijające zainteresowania, przygotowanie do egzaminu gimnazjalnego,
praca z uczniem o specjalnych potrzebach edukacyjnych
(zajęcia prowadzone zgodnie z art. 42KN):
Język polski:
Arkadiusz Miśkiewicz
- poniedziałek 13:35 - 14:20, wtorek 8:00 - 8:45
Anna Szumińska
- środa 13:35 - 15:10
Katarzyna Wetta
- czwartek 13:35 - 15:10
Język angielski:
Agnieszka Gwazdacz-Białaszewska
- poniedziałek 13:35 - 14:20
i 15:10 - 16:00
Joanna Mazur
- poniedziałek 14:25 - 15:10, piątek 8:50 - 9:35
Magdalena Rogowska
- poniedziałek 15:15-16:00, wtorek 15:15 - 16:00
Język niemiecki:
Joanna Jeka
- środa 13:35 -14:20, czwartek 8:00 - 8:45
Bożena Maciejewska
- poniedziałek 14:25 - 16:00
Historia:
Aldona Korzeniewska
- poniedziałek 14:25 - 16:00
Marzena Pawelczyk
- czwartek 14:25 - 16:00
Chemia:
Renata Chromczuk
- poniedziałek 14:25 - 15:10, środa 13:35 - 14:20
Aleksandra Gryfkowiec
- wtorek 8:50 - 9:35, piątek 14:25 -15:10
Bologia:
Beata Mateńka
- piątek 13:35 - 15:10
Alicja Libich-Wacnik
- wtorek 14:25 - 16:00
Geografia:
Barbara Stencel
- wtorek 8:00 - 8:45, czwartek 8:00 - 8:45
Fizyka:
Elżbieta Kosińska
- środa 12:15 - 13:20 i 13:35 - 14:20
Matematyka:
Anita Kondej
- poniedziałek 14:25 - 15:10, wtorek 14:25 - 15:10
Bogusław Kozłowski
- poniedziałek 8:00 - 8:45, środa 13:35 - 14:20
Aleksandra Werra
- poniedziałek 14:50 - 15:35, środa 13:35 - 14:20
Dorota Żywicka
- wtorek 8:50 - 9:35, środa 8:00 - 8:50
Zajęcia plastyczne, chór, przygotowywanie uroczystości szkolnych:
Ferdynanda Byczuk
- środa 13:25 - 14:20, czwartek 13:35 - 14:20
Informatyka:
Anetta Halas
- wtorek 15:10 - 16:00, środa 15:10 -16:00
Informatyka i technika:
Grzegorz Stolz
- środa 15:10 - 16:40
Piłka ręczna:
Marta Kaczykowska
- wtorek 15:15 - 16:45
Piłka siatkowa:
Marcin Klukowski
- środa 15:15 - 16:45
Agnieszka Labuda
czwartek 15:15 - 16:45
Piłka nożna:
Andrzej Kurzydło
- poniedziałek 13:35 - 15:10 lub 17:00 - 18:30
Tenis stołowy:
Wojciech Potrykus
- czwartek 17:00 - 1818:30
Dagmar Rzoska
- wtorek 17:00 - 18:30
Przygotowanie do bierzmowania:
Jolanta Piotrowicz
- wtorek 15:15 - 16:00, czwartek 15:15 - 16:00
Socjoterapia:
Halina Zajkowska
- czwartek 14:00- 16:00
Zajęcia biblioteczne:
Teresa Łoszak
- wtorek 14:00 - 14:45, czwartek 14:00 - 14:45




   
Gimnazjum nr 2 im. Bohaterów Westerplatte w Lęborku

NASZE GIMNAZJUM


bierze udział w licznych projektach, kampaniach
i akcjach.

























Zdobywa tytuły i certyfikaty.

W ramach kampanii edukacyjnej uzyskało honorowy tytuł
"SZKOŁA BEZ PRZEMOCY"
oraz zdobyło tytuł
"BEZPIECZNEJ SZKOŁY"

i członkostwo
OGÓLNOPOLSKIEGO KLUBU
-BEZPIECZNE SZKOŁY-
- brało udział
w ogólnopolskim projekcie edukacyjnym UNICEF
"SZKOŁA
Z PRAWAMI DZIECKA"

- otrzymało certyfikat uczestniczac w akcji
"BEZPIECZNE WAKACJE"

- bierze udział
w ogólnopolskiej kampanii
"CAŁA POLSKA CZYTA DZIECIOM"

- bierze udział
w ogólnopolskim programie
"SAMORZADY MAJA GŁOS"

więcej...

GALERIA

Klasa dziennikarska
w stolicy

W laboratorium GUM
Klasa językowa IIF
w JUMPCity

Z wizyta w SDP
Wycieczka do Lubeki
Naukowo w terenie
- Bałtycki Festiwal Nauki

Miedzynarodowy sukces
naszych gimnazjalistek

Szkolni dziennikarze
w gdańskiej synagodze

W poszukiwaniu złotej rybki
Zajęcia laboratoryjne
w Gdańskim Uniwersytecie
Medycznym

Szekspir z udziałem naszych uczniów
Powitanie I Dnia Wiosny
Wizyta szóstoklasistów - TARGI EDUKACYJNE 2014
Gimnazjalisci przedszkolakom -
MALI, WIELCY ODKRYWCY

Podsumowanie
I semestru r.szk.2013/14

Klasa dziennikarska
w Srodowiskowym Domu Pomocy

BUDAnews u Burmistrza Miasta
22. finał WOSP
Jasełka 2013
Dokarmiamy ptaki
Dyskoteka andrzejkowa
Członkowie SU
na wycieczce

Udział gimnazjalistów
w miejskich obchodach Swięta Niepodległosci

Rocznica Odzyskania Niepodległosci
Dzień Edukacji Narodowej
Pasowanie pierwszaków
Przedszkolaki MALI, WIELCY ODKRYWCY
Europejska Noc Odkrywców
Współpraca ze szkoła
w Grecji - wyjazd na wyspę Corfu.

BUDAnews u Sekretarza Miasta
EDUFAN w Centrum Interaktywnej Edukacji
NIEĆPA 2013
Rozpoczęcie roku szkolnego 2013/2014
Zakończenie roku szkolnego 2012/2013
Spotkanie wolontariatu
Ogólnopolska Kampania "ZACHOWAJ TRZEŹWY UMYSŁ"
Gimnazjalisci przedszkolakom - występ koła teatralnego
Dzień Kultury Brytyjskiej
Chemikalia 2013
Sukces na XXIX Międzynarodowym Konkursie Literackim
Warsztaty matematyczne
Rocznica uchwalenia Konstytucji 3 maja
Dzień otwarty szkoły
Podsumowanie wydarzeń z I semestru
Z wizyta w OREW
Jasełka 2012
Gimnazjalisci rodzicom - występ koła teatralnego
Lekcja z ratownikami PSPoż
Swiętujemy Niepodległosć Polski
Dzień Edukacji
Narodowej 2012

Otwarcie hali sportowej
i nadanie imienia szkole

budynek
sale lekcyjne

Statystyka

Wygenerowano na:
13:39

Ods^(3)on: 115
Unikalne: 45
Online: 2
Dzisiaj: 45
Wczoraj: 0
Najwiecej: 18-09-2014 (45)

Logowanie

login:   

hasło:

 




 

 stronę stworzył P. Wichert


.